Naish sup header

16NaishSUP bannernaishsup

Uitslagen SUP Battle of the Fastest 2012

on .

SUP realtrip uitslagHieronder zijn alle uitslagen terug te vinden van de Naish Battle of the Fastest races in 2012. De volgende races zijn onderdeel van de Battle of the Fastest:

1. Harderwijjk - 19 mei 2012
2. Groningen - 24 juni 2012
3. Amsterdam - 2 september 2012
4. Makkum - 30 september 2012

.

 



Naish Battle of the Fastest Makkum - 30 september 2012
Afstand: 10,6 km heren / 5,4 km dames

# Naam Klasse Ronde 1 Finishtijd
HEREN 12'6"
1 Emiel Halma 12'6" Klasse 37:12:00 1:11:52
2 Dinant Roode 12'6" Klasse 40:07:00 1:16:32
3 Marcin Hokusz 12'6" klasse 39:53:00 1:16:55
4 Wouter Hendrikx 12'6" klasse 40:40:00 1:17:00
5 Ewoud van Dijk 12'6" klasse 40:30:00 1:17:05
6 Dennis van der Panne 12'6" Klasse 40:24:00 1:19:14
7 Jeroen Boks 12'6" klasse 45:10:00 1:27:55
8 Mario bertrand 12'6" klasse 56:40:00 1:54:55
DAMES 12'6"
1 Morene Dekker 12'6" klasse 43:37:00
2 Dorine Sijpkens 12'6" klasse 57:55:00
HEREN 14'0"
1 Ike Frans 14'0" klasse 34:56:00 1:07:00
2 Ricardo Haverschmidt 14'0" klasse 36:00:00 1:11:32
3 Martijn van Deth 14'0" Klasse 36:03:00 1:11:47
4 Marek Fuhrmann 14'0" klasse 38:00:00 1:13:40
5 Barry Douma 14'0 Klasse (<14'0") 38:19:00 1:13:46
6 Martijn de man 14'0" Klasse 39:44:00 1:15:50
7 Ed Reichman 14'0" klasse 40:20:00 1:17:11
8 Hans schouten 14'0" Klasse 41:39:00 1:21:53
DAMES 14'0"
1 Chantal van Ruler 14'0" klasse 42:22:00 42:22:00
2 Carla Schellart 14'0" klasse 42:58:00 42:58:00

 

Naish Battle of the Fastest Amsterdam - 2 september 2012
Afstand: 9 km

# Naam Klasse Finishtijd
HEREN 12'6"
1 Emiel Halma 12'6" Klasse 1:04:50
2 Chase Paans 12'6" Klasse 1:05:58
3 Dinant Roode 12'6" Klasse 1:09:26
4 Marcin Hokusz 12'6" Klasse 1:10:37
5 Arno Dekker 12'6" Klasse 1:15:50
6 Dennis van der Panne 12'6" Klasse 1:19:44
DAMES 12'6"
1 Morene Dekker 12'6" Klasse 1:14:35
2 Katja Kleinveld 12'6" Klasse 1:17:30
3 Tanja Bos 12'6" Klasse 1:19:50
4 Dineke Dankert 12'6" Klasse 1:21:34
5 Karin Vreeken 12'6" Klasse dnf
HEREN 14'0"
1 Bart de Zwart 14'0" Klasse 0:57:43
2 Ike Frans 14'0" Klasse 1:00:08
3 Rick Daman 14'0" Klasse 1:00:15
4 Marek Fuhrmann 14'0" Klasse 1:01:51
5 Ricardo Haverschmidt 14'0" Klasse 1:02:58
6 Barry Douma 14'0 Klasse (<14'0") 1:05:28
7 Martijn de Man 14'0" Klasse 1:07:55
8 Armand Verhoef 14'0" Klasse 1:14:20
9 Robert 14'0" Klasse 1:15:00
10 Joost Staudt 14'0 Klasse (<14'0") 1:19:43
11 Martijn van Deth 14'0" Klasse dnf
12 Patrick Smits 14'0 Klasse (<14'0") dnf
DAMES 14'0"
1 Chantal van Ruler 14'0" Klasse 1:13:15
2 Carla Schellart 14'0" Klasse 1:14:22
3 Tamar Moorman 14'0" Klasse 1:19:38


Naish Battle of the Fastest Groningen - 24 juni 2012
Afstand: 12,5 km

# Naam Klasse Finishtijd Ronde 2 Ronde 1
HEREN 12'6"
1 Emiel Halma 12'6" Klasse 1:29:51 1:02:27 35:18:00
2 Chase Paans 12'6" Klasse 1:31:28 1:03:24 35:44:00
3 Dinant Roode 12'6" Klasse 1:35:20 1:06:45 37:50:00
4 Kris van Veelen 12'6" Klasse 1:41:26 1:10:38 40:37:00
5 Haaije van Zwol 12'6" Klasse 1:45:17 1:13:39 42:29:00
6 Fabian Naerebout 12'6" Klasse 1:45:21 1:14:44 42:49:00
DAMES 12'6"
1 Morene Dekker 12'6" Klasse 1:41:25 1:11:40 41:43:00
2 Dineke Dankert 12'6" Klasse 1:46:32 1:14:59 43:18:00
3 Mara van der Schaaf 12'6" Klasse 1:50:00 1:16:36 43:13:00
HEREN 14'0"
1 Martijn van Deth 14'0" Klasse 1:25:45 1:00:39 32:25:00
2 Ricardo Haverschmidt 14'0" Klasse 1:25:47 1:00:38 32:24:00
3 Matthijs Katsma 14'0 Klasse (<14'0") 1:25:50 1:00:37 32:35:00
4 Ike Frans 14'0" Klasse 1:25:56 1:00:46 33:08:00
5 Maurice Both 14'0" Klasse 1:27:01 1:01:00 33:15:00
6 Stef de Jong 14'0" Klasse 1:27:05 1:00:59 33:13:00
7 Mike Kranenburg 14'0" Klasse 1:36:58 1:07:36 38:41:00
8 Erik van den Bergh 12'6" Klasse 1:38:26 1:07:28 37:39:00
9 Construction - Bob/Nils/Peter 14'0" Klasse 1:47:10 1:16:12 41:47:00
DAMES 14'0"
1 Chantal van Ruler 14'0" Klasse 1:39:26 1:08:57 39:00:00
2 Carla Schellart 14'0" Klasse 1:44:09 1:13:25 41:59:00


Naish Battle of the Fastest Harderwijk - 19 mei 2012
Afstand: 12,5 km

# Naam Klasse Finishtijd
HEREN 12'6"
1 Dennis van der Panne 12'6" Klasse 87:26:00
2 Emiel Halma 12'6" Klasse 88:05:00
3 Chase Paans 12'6" Klasse 90:49:00
4 Dinant Roode 12'6" Klasse 91:50:00
5 Joost Wildenberg 12'6" Klasse 92:40:00
6 Robbert Nijkamp 12'6" Klasse 96:57:00
7 Kris van Veelen 12'6" Klasse 98:23:00
8 Jeroen Heijboer 12'6" Klasse 101:03:00
9 Vincent Melotte 12'6" Klasse 105:20:00
10 Hendrik Schick 12'6" Klasse 106:09:00
11 Erik van den Bergh 12'6" Klasse 106:52:00
12 Marcel van de Wege 12'6" Klasse 115:00:00
DAMES 12'6"
1 Morene Dekker 12'6" Klasse 99:27:00
2 Jennifer Sauer 12'6" Klasse 112:31:00
3 Dineke Dankert 12'6" Klasse 113:05:00
4 Maaike Wijts 12'6" Klasse 128:20:00
HEREN 14'0"
1 Martijn van Deth 14'0" Klasse 80:27:00
2 Ike Frans 14'0" Klasse 81:56:00
3 Rick Daman 14'0" Klasse 82:49:00
4 Ricardo Haverschmidt 14'0" Klasse 83:54:00
5 Joost duivenvoorde 14'0" Klasse 84:55:00
6 Patrick Smits 14'0 Klasse (<14'0") 85:50:00
7 Stef de Jong 14'0" Klasse 85:52:00
8 Maurice Both 14'0" Klasse 86:28:00
9 Gerhard van Geest 14'0" Klasse 88:03:00
10 Martijn de Man 14'0" Klasse 88:44:00
11 Ed Reichman 14'0" Klasse 88:52:00
12 Gerhard Messink 14'0" Klasse 89:01:00
13 Erik Gerritsen 14'0" Klasse 89:50:00
14 Nelis Bijl 14'0" Klasse 91:04:00
15 Hans Schouten 14'0" Klasse 91:45:00
16 Fabian Naerebout 14'0 Klasse (<14'0") 95:26:00
17 Erik Bruining 14'0 Klasse (<14'0") 99:41:00
18 Peter Andringa 14'0" Klasse 119:03:00
DAMES 14'0"
1 Chantal van Ruler 14'0" Klasse 97:20:00
2 Carla Schellart 14'0" Klasse 102:24:00
3 Thamar Moorman 14'0" Klasse 103:43:00
4 Dionne Dijkman 14'0" Klasse 105:55:00
5 Marlies Schepers 14'0" Klasse x
sup boards sup paddles sup soft tech